התקשרו: 1-700-508-586

למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
   אני מסכים לתנאיהתקנון
  מאשר הרשמה לדיוור

  >

  בדיקות דם עד הבית

  כיצד מזמינים שירות מעבדה עד הבית? 

  לקביעת תור עצמאית ללא המתנה לנציג שירות

  או

  חייגו לטלפון 1700-500-616

   

  הגעה למרפאות למטרת ביקור אצל הרופא כשאנו חשים ברע הינה דבר אחד, אך הגעה למטרת בדיקת דם עלולה להוות מטרד של ממש, כל אחד מסיבותיו; למבוגרים אין זמן, והילדים פשוט מבוהלים. אין ספק ששירות בדיקות דם עד הבית מהווה פתרון נהדר שיאפשר לכם לחסוך זמן, ולבצע את הבדיקה בסביבה הטבעית והנוחה ביותר שיש – הבית הפרטי שלנו.

  בדיקות דם עד הבית

  בדיקות דם עד הבית – יתרונות

  • לא עומדים בתור – מי מאיתנו לא מכיר את הלחץ והחרדה הקורמים עור וגידים בזמן הישיבה מחוץ לחדר האחות, עד להגעת התור שלנו? בדיקות דם עד הבית יחסכו לכם את החרדות המיותרות, כשתוכלו להמתין לבדיקה שלכם בלי לצאת מהפיג'מה, על הספה הנוחה בסלון שלכם!
  • לא יוצאים מהבית – השעות המעטות לאחר הבדיקה עלולות להיות מבלבלות; לצאת לנהוג אחרי בדיקת דם או לחזור לשגרת היומיום זה כמובן אפשרי, אך ייתכן שמעט מסורבל. כשבדיקת הדם מתבצעת אצלכם בבית, תוכלו לנוח בצורה יעילה יותר.
  • ההמלצה הטובה ביותר – שר"ן, שירותי רפואה ניידים מקבוצת מדטריקס, מתחייבים לכך שכל השירותים יינתנו באופן פרטי, על ידי אנשי מקצוע וותיקים. כמו כן, תוצאות הבדיקות תהיינה זמינות בכל הערוצים הקיימים, כך שהמטופל יוכל לצפות בתיק האישי שלו במרפאת האם, באינטרנט, ועוד.

   

  כשהמעבדה מגיעה אליכם לסלון

  המרפאות עולות על גדותיהן, את זה כולם יודעים. ובכל זאת, ישנם כאלו שמעדיפים לנסות ולמנוע את הצורך להזמין תור למרפאה, ואת העול שביציאה מהבית והישיבה בתור. נעים מאוד, אנו בשר"ן מקבוצת מדטריקס מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר במידה וקיבלתם הפנייה לבדיקת דם. בזמן הנוח לכם, אנו נגיע עד אליכם עם כל המכשור המתקדם, ונבצע את בדיקת הדם אצלכם בסלון, ואפילו במקום העבודה.

  חשוב לדעת: אנחנו עושים מאמץ לספק שירות איכותי למטופלים בכל רחבי הארץ. ייתכנו מקרים מעטים בהם זה לא יתאפשר עקב אי זמינות של צוות רפואי באזור מגוריכם.

  עוד בנושא:

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל      Webmanager

  השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

   מאשר הרשמה לדיוור