למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

לקיחת דמים

לקיחת דמים או בשמה הידידותי והמוכר יותר, בדיקת דם מתבצעת כלקיחת דגימת דם על מנת לאפשר יכולת אבחון יעילה יותר של מצב תחלואה או מחלה כלשהי בגוף האדם. דגימות הדם יילקחו בדרך כלל מוורידים הקרובים למרפק היד, ואילו כשמדובר מדגימה מילדים ניתן לקחת את הדגימה מכרית האצבע. בין אם מדובר בכם או בילדכם, אין ספק שהגעה למרפאה לצורך בדיקת דם הינה כאב ראש; ישיבה בתור, הסביבה הלא מוכרת, ועוד.

שרן רפואה עד הבית – מציעים את הפתרון היעיל ביותר! ביצוע בדיקות מעבדה אצלכם בבית, בזמנים הנוחים לכם ובסביבה המוכרת והביתית שלכם.

לקיחת דמים

לקיחת דגימות דם בלי לצאת מהבית

אנחנו בטוחים שעד היום לא חשבתם על זה אפילו. ההרגל הזה של ללכת למרפאה  כשאנחנו חשים רע, , לעמוד בתורים ואחרי הבדיקה לחזור לנהוג שוב – מוכר לכל. האמת היא, שזה ממש לא חייב להפוך לחלק מהשגרה. לקיחת דגימות  דם יכולה גם להתבצע אצלכם בסלון, על ידי צוות רפואי מומחה שיגיע עד אליכם, ויחסוך לכם את ההמתנה מחוץ לדלת חדר האחיות;

  • הבדיקות כולן יתבצעו על ידי אנשי צוות רפואי מקצועיים בעלי וותק בעולם הרפואה.
  • הסודיות מובטחת; כל התיקים הרפואיים מאובטחים כך שרק אתם תוכלו לראותם, והינם מפורטים וזמינים עבור הלקוחות.
  • תוצאות הבדיקה תהיינה זמינות בכל ערוצי התקשורת האפשריים כך שהמטופל יוכל לצפות בהן בתיק האישי באתר מרפאת האם, וכן אצל הרופא המטפל.

 

שירותי רפואה מתקדמים ויעילים

שרן רפואה עד הבית  עוסקת בפיתוח ויישום שירותי רפואה מתקדמים. שרן מציעה שירותי רפואה ניידים אצלכם בבית, בעבודה, ואפילו בבית המלון אם נחתה עליכם החולשה באמצע החופשה. צוות הרופאים, היועצים והאחיות המקצועיים שלנו עומד לרשותכם, עם המכשור המתקדם והניסיון הדרוש על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור