התקשרו: 1-700-508-586

למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

הזמנת רופא הביתה

הזמנת רופא הביתה תידרש כשאנו או אחד מבני משפחתנו חשים ברע, ואין באפשרותנו (או בכוחנו) לצאת מהבית ולהגיע פיזית לרופא שלנו. יתרון נוסף שיש לשירות, הוא שהרופא יוכל להגיע לא רק אליכם הביתה, אלא גם לעבודה למשל במקרה וקמתם על צד גיבור העל שלכם והחלטתם ללכת לעבודה במצבכם. טלפון אחד ותוך זמן קצר רופא מקצועי יגיע עד אליכם ויעניק לכם טיפול מסור ואמין.

 

הזמנת רופא הביתה – אפשרות שלא חשבתם עליה

אין דבר מעיק יותר מלאסוף את עצמכם כשאתם סובלים מחום, גרון כואב ועייפות אינסופית, להתלבש ולצאת לנהוג עד למרפאה, ואז עוד להמתין בתור עד שתיכנסו לרופא שלכם. אם עד כה לא חשבתם על כך, כדאי לדעת כי הזמנת רופא הביתה הינה אפשרות קיימת ואף מקובלת! לא תאמינו, אך הטיפול שתקבלו אצלכם בבית יהיה שווה ערך לטיפול שהייתם מקבלים לו הייתם מחליטים כן לצאת מהבית;

  • הרופא יבצע אבחון ראשוני הכולל בדיקת נשימה, לחץ דם, ובדיקות ראשוניות נוספות.
  • כמובן שיעניק למטופל גם מרשמים לתרופות, וכן תרופות ראשוניות שיספיקו ל-24 שעות, או לפחות עד שעת הפתיחה של בתי המרקחת.
  • בהתבסס על האבחנה שלו ומצב המטופל, יעניק הרופא למטופל הפנייה להמשך טיפול אצל הרופא הרלוונטי למצבו הרפואי, ואף הפנייה לחדר מיון.
  • בתום הטיפול תימסר למטופל אבחנה רפואית מקצועית.

כל היתרונות של ביקור רופא בבית

  • ביקור רופא בבית הוא בראש וראשונה פשוט נוח. רק תארו לכם את עצמכם לוקחים את הילד למרפאה כשהחום שלו עלה, ואת עצמכם מנסים לנהוג במידה ואתם אלו  המרגישים לא טוב. הרופא יגיע עד אליכם ויעניק לכם חוות דעת, ואף מרשמים לתרופות או הפניות למיון במידת הצורך.
  • הרופא שיגיע אליכם הביתה הינו מקצועי ובעל ניסיון בדיוק כמו הרופא שמחכה לכם במרפאה. ההבדל היחיד הוא שהפגישה מתרחשת אצלכם בבית !
  • ממש כמו אצל הרופא במרפאה, גם בתום הפגישה עם הרופא שהגיע אליכם הביתה, תקבלו מסמכים חשובים חתומים על ידי הרופא; סיכום פגישה, מרשמים לתרופות, הפניות, ושאר המסמכים הרלוונטיים אליכם.

מביאים את המרפאה אליכם הביתה!

אנו בשר"ן מקבוצת מדטריקס דוגלים בהפחתת הפניות לחדרי המיון ובתי החולים, ומציעים שירות טיפולים נייד לבתי לקוחותינו. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ואמינים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטיפול הרפואי הטוב ביותר. בפעם הבאה שקופץ לכם החום, פשוט צרו עמנו קשר – זה עד כדי כך פשוט!

אל תתפשרו על הבריאות שלכם!

כשמדובר בבריאות, הרי ברור שפשרה היא לא אופציה. "שרן רפואה עד הבית" מנוהלת על ידי מומחים בתחום הרפואה והטלרפואה, השירותים שלנו משלבים טכנולוגיות חדישות והצוות שלנו מורכב מאנשי רפואה מקצועיים  ובעלי ניסיון. אנו רואים באמינות והמקצועיות ערכים עליונים, ומשום כך מתחייבים להעניק ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר ובשקיפות מלאה. 

יחד עם ביקורי הרופאים והאחיות אצלכם בבית, תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה בזמן אמת דרך מכשיר הסמארטפון שלכם או דרך המחשב, בשיחות ווידאו עם הרופאים שלנו. אינסוף של אפשרויות עומדות בפניכם – ולכם נותר רק לבחור בנו לקבלת שירות רפואי מקצועי.

עוד בנושא:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל      Webmanager

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

מאשר הרשמה לדיוור