מטופלים ומשפחות יקרות,
שרן רפואה עד הבית נותנת כתף ומעבר למלחמה בנגיף וממשיכה לספק שירותים רפואיים כסדרם ובהתאם להנחיות משרד הבריאות לכלל לקוחותיה ובפריסה ארצית
במיוחד בימים אלו ובשעת מחלה מורכבת - אין כמו טיפול רפואי בבית !

התקשרו: 1-700-508-586

למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

רופאים מחליפים

שרות רופא מחליף עבור רופאי מכבי העצמאיים
הפתרון שלנו מאפשר לכם להיעדר מהמרפאה בראש שקט

חברת שרן – רפואה עד הבית, נבחרה על ידי שירותי בריאות מכבי, לספק לרופאי מכבי העצמאיים, מענה להיעדרויות מהמרפאה.
רופאי מכבי העצמאים ! בהתאם לדרישתכם ולתקופת היעדרותכם מהמרפאה, נדאג לרופא מחליף. לחברת שרן מאגר גדול של רופאי משפחה ורופאי ילדים, נוסף על מאגר הרופאים של קופת החולים מכבי, ואנו ערוכים לתת לכם פתרון בכל היעדרות מהמרפאה. אנחנו נקל עליכם באיתור רופא מחליף ונספק לכם שקט נפשי ולמטופלים – טיפול רפואי רציף.

שרות רופא מחליף – מסייע לכם לשמור על זמינות שירותי המרפאה

שיתוף הפעולה בין שרן – רפואה עד הבית לבין מכבי שירותי בריאות, מאפשר לכם להיעדר מהמרפאה ללא דאגה למטופלים. אנחנו נדאג לכך שמרפאתכם תהיה פעילה בכל עת בה אתם נאלצים לצאת לחופשת מחלה או לשרות מילואים וגם כאשר מתוכננת חופשה משפחתית או חופשת לידה ארוכה.
כחברה ותיקה ובעלת מוניטין, שרן – שירותי רפואה עד הבית, מאפשרת לכם לצאת לחופש רגועים, בידיעה שהמטופלים שלכם מקבלים מענה במרפאה המוכרת והנוחה בסמוך לביתם. בעזרת רופאים מנוסים, הזמינים בכל רחבי הארץ, שרות רופא מחליף של חברת שרן, מסייע לכם ולמטופלים לשמור על הרצף הטיפולי.

תהליך מיון קפדני לרופאים המצטרפים למאגר רופאים מחליפים

מאגר הרופאים המחליפים של שרן – רפואה עד הבית, כולל רופאים בתחומי רפואת המשפחה, רפואת ילדים ובהמשך, יורחב המאגר על פי הנדרש, ויצורפו גם רופאים מתחומי התמחות נוספים.
רופאים המעוניינים להצטרף אל מאגר הרופאים המחליפים, המנוהל על ידי שרן , עוברים תהליך מיון קפדני הכולל: ראיון על ידי המנהל הרפואי של שרן וכן בדיקה של תעודות והסמכות, תוקף רישיון לעסוק ברפואה, השתתפות בקורס החייאה והכשרה במערכת הקליקס.

לאחר שהרופא עובר את הריאיון בהצלחה, פרטיו נשלחים אל המנהל/ת הרפואי/ת המחוזי/ת במכבי, לקבלת אישור הצטרפותו למאגר. עם קבלת האישור ממכבי, יחתום הרופא על הסכם המחייב אותו, בין היתר, בקוד התנהגות ראוי ודיווח על החלפות שביצע.
ראוי לציין כי כל הרופאים המחליפים מבוטחים בפוליסת אחריות מקצועית של מכבי ושכרם עבור שעות העבודה במרפאה, משולם על ידי חברת שרן.

כיצד אתם בוחרים רופא מחליף מתוך מאגר הרופאים של שרן?

תהליך איתור רופא מחליף קצר וקל והוא נועד לחסוך לכם זמן ובירוקרטיה מיותרת. עליכם רק לעדכן את מוקד שרות רופאים מחליפים בשרן, על המועדים בהם אתם צפויים להיעדר מהמרפאה ומיהו הרופא המחליף המתאים בעבורכם, מתוך מאגר הרופאים של חברת שרן.

מנהלת שרות רופא מחליף, תבדוק את זמינות הרופא ותעביר אליכם את פרטיו, לצורך קביעת פגישה במרפאתכם העצמאית וקבלת אישורכם.
לאחר אישור ההזמנה והסדרת התשלום על השרות, עליכם לעדכן בפורטל הרופאים את מועדי ההיעדרות מהמרפאה ואת פרטי הרופא המחליף.

לאיתור רופא מחליף למרפאתכם או להצטרפות למאגר רופאים מחליפים של
שרן – רפואה עד הבית, אתם מוזמנים לקבל פרטים בטלפון: 03-7545920
או בכתובת דוא"ל: doctors@med-trix.com

 

עוד בנושא:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל      Webmanager

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

מאשר הרשמה לדיוור