התקשרו: 1-700-508-586

למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

טיפול בבית לחולי סרטן

החולים האונקולוגים מתמודדים עם סיטואציות קשות מנשוא, ולעיתים עושים זאת לבדם. חברת שר"ן מציעה שירותי ליווי לחולים אלו ולבני משפחותיהם, על מנת להקל על התהליך עד כמה שניתן; החל ממתן טיפול בבית לחולי סרטן בכל שלבי המחלה – מהאבחון, בתקופת קבלת הטיפולים הרפואיים השונים, וכן בשלב ההחלמה המציב אתגרים לא פשוטים בפני המטופל, עד לחזרה מלאה לשגרה עצמאית.

טיפול בבית לחולי סרטן

טיפול בבית לחולי סרטן ועוד

שירותי הליווי לחולים האונקולוגים של שר"ן מציעים לא רק טיפול בבית לחולי סרטן ומחלות אונקולוגיות אחרות, אלא קשת רחבה של שירותים:

  • תכנית ליווי אישית לכל מטופל – התייחסות רפואית, סוציאלית ואדמיניסטרטיבית בהתאם למצבו של המטופל, מצבו הרפואי והטיפול המתאים לו ביותר.
  • שקיפות מלאה – הצוות יעניק לחולה ומשפחתו את כל המידע הנחוץ להם על מנת למצות את זכויותיהם מול הבירוקרטיה והביטוחים המגיעים להם, וכן סיוע בהתנהלות הבירוקרטית.
  • הכוונה – הכוונת המטופל לארגונים וגופים המציעים סיוע ותמיכה נפשיים, טיפולים רפואיים משלימים ו\או תומכים, וכן לסדנאות וקבוצות תמיכה לחולי ומחלימי סרטן.
  • טיפולים ביתיים – אחים ואחיות שיסייעו למטופל בפעולות היום יום הבסיסיות כגון אכילה, קימה ושכיבה, ועוד. בנוסף, ביקורים של רופאים ויועצים מומחים למתן ביקורת וחוות דעת מקצועית.

אתם לא לבד 

שירות הליווי האישי לחולים האונקולוגיים המוענקים על ידי חברת שר"ן, מקבוצת מדטריקס מטרתם להעניק לחולים ומשפחותיהם הכוונה, סיוע מקצועי ורלוונטי, וכמובן הכוונה בכל הקשור בתהליך קבלת ההחלטות הקריטיות הנוגעות לדרכי הטיפול, ההקלה בסבל ודרכי התמודדות עם תופעות לוואי, מצוקות וכאבים שעלולים להופיע גם בשלבי ההחלמה והריפוי. אנו יודעים עד כמה הנושא רגיש ולא פשוט, ומתחייבים ללוות אתכם בצורה המקצועית, האמינה והאנושית ביותר – עד להחלמה מלאה וחזרה לשגרה.

עוד בנושא:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל      Webmanager

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

מאשר הרשמה לדיוור