למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

תכניות תמיכה אישיות למטופלים – לשיפור ההיענות וההצמדות לטיפול

מטופלים רבים זקוקים לתמיכה כחלק מתהליך הטיפול, בעיקר כשמדובר בחולים במחלות כרוניות ומחלות קשות. תוכניות תמיכה למטופלים כאלו ניתנות על ידי צוותים רפואיים רב מקצועיים הכוללים רופאים, אחיות, עובדים סוציאלים  ועוד, המגיעים לעיתים עד לבית המטופל וכן זמינים עבורו דרך באמצעי תקשורת אחרים  במידת הצורך, דוגמאת טלפון או באמצעות אפלקיציות און ליין. כך, נוצרת עבור המטופל סביבה תומכת ומחבקת.

 

תוכניות תמיכה למטופלים מיועדות לאלו הזקוקים למרחב בטוח וליווי צמוד לצורך שיפור ההיענות וההצמדות לטיפול התרופתי רפואי. המטופלים הינם חלק מתכנית כוללת  המתאימה להם ולמצבם הפרטי, אותה ניתן לבצע גם מבלי לצאת מהבית. "שרן – רפואה עד הבית" מובילה את השלב הבא בתחום הרפואה בארץ:

  • כשטכנולוגיה ורפואה נפגשות – לצד הביקורים הביתיים של צוות רפואי רב מקצועי, יוכל המטופל לפנות אליהם גם בעזרת האפליקציה החדשנית MyDoctor מבית "שרן רפואה עד הבית". בעזרת האפליקציה, יוכל המטופל להתייעץ און ליין 24/7 עם רופאים מומחים בתחום רפואת המשפחה ,רפואת ילדים ואלרגולוגיה.

 

  • יחס אישי – המטרה הינה להעניק לכל מטופל רשת תומכת רפואית זמינה בכל שעה ולכל עניין. כשמדובר במצב רגיש כל כך כמו המצב בו ייתכן ולפחות חלק מהמטופלים מצויים, אין ספק שיש להעניק להם את היחס המקצועי, הרגיש והאישי ביותר. כשהאדם מרגיש כי סביבתו תומכת בו, וכי יש מי שיושיט לו יד ברגעי השבר יכולת ההתמודדות שלו עם מצבים רפואים לא קלים משתפרת.

 

שותפים לדרך

צוות המומחים של "שרן – רפואה עד הבית", נושמים וחיים את החדשנות והטכנולוגיה, כשהיושרה, הכבוד והמצוינות מובילים אותנו בדרכנו לפיתוח החידושים בעולם הרפואה, שמטרתם להקל על האוכלוסייה כולה, ולקדם את הרפואה מספר צעדים קדימה. אנו מאמינים בשיתוף פעולה, ורואים בצוותים, המטופלים, בחברות והארגונים עמם אנו עובדים שותפים בלתי נפרדים למטרה הנעלה שאנו מנסים להשיג, ומזמינים גם אתכם להצטרף למסלול לעולם חדש של נוחות – בו רפואה וטכנולוגיה הולכות יד ביד.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור