התקשרו: 1-700-508-586

למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

  מסכים/ה לתנאיהתקנון

  מאשר/ת הרשמה לדיוור

  שרן אקדמי

  שרן היא אחת החברות הוותיקות בתחום הרפואה הביתית בישראל. לאורך השנים טיפלנו בעשרות אלפי חולים במסגרת שירותי אשפוז בית והוספיס בית, ובשנת 2021 היינו בין הראשונים לפתח שירות פורץ דרך של אשפוז בית פסיכיאטרי.

  על בסיס הניסיון והידע שצברנו הקמנו את “שרן אקדמי” – בית ספר לרפואת בית שמטרתו המרכזית היא להעניק ידע לצוותים הרפואיים שלנו ולשמור על עדכניותו. חלק מההכשרות המועברות במסגרת פעילות “שרן אקדמי” פתוחות גם לקהל המקצועי הרחב ואנו מזמינים כל איש/אשת מקצוע לעקוב אחר הפעילויות המוצעות. מרבית הפעילויות מתקיימות באופן מקוון ואינן כרוכות בעלות.

  סדרת מפגשים לצוותים הרפואיים והפארא-רפואיים “צוהר לעולם הטראומה”

  בחודשי מרץ-אפריל 2024 קיימנו בשיתוף הקואליציה הישראלית לטראומה סדרה בת 4 מפגשים מקוונים עבור הצוותים המטפלים במערכת הבריאות. הצוותים נחשפים לסבל ולטראומה שחווים המטופלים מאז אירועי ה-7 באוקטובר ומלחמת חרבות ברזל שפרצה בעקבותיהם. חשיפה זו מציבה אותם במצבים שאינם מורגלים אליהם ושמצריכים התייחסות והתמודדות מקצועית.

  בסדרת המפגשים סייענו לזהות מצבי טראומה, העשרנו את ההיכרות עם עולם הטראומה וההתמודדות אתה ולימדנו לנהלל דיאלוג רגיש מותאם למצב עם המטופלים.

  קורס פליאטיבי: פליאציה לומדים בשרן!

  הקורס הפליאטיבי של שרן אקדמי הוא המקיף והמעמיק ביותר בישראל בתחום זה. הקורס כולל 21 מפגשים שבועיים ומכסה קשת רחבה של סוגיות בטיפול הפליאטיבי – צלילה לעומק לנושאים הרפואיים, דיון בדילמות אתיות, התייחסות לגסיסה ולמוות בדתות השונות, טיפול במטפל העיקרי ונושאים רבים נוספים.

  המחזור ה-4 של הקורס התקיים בחודשי ינואר-מאי 2023.

  מיטב המומחים בתחום הטיפול הפליאטיבי בבתי החולים ובקופות החולים בארץ משמשים כמרצים בקורס לצד אנשי המקצוע של שרן. בנוסף, הקורס כולל הרצאות של אחים, עובדים סוציאליים, רוקחים ואנשי דת.

  מעל 1,200 אנשי מקצוע למדו בקורסים הפליאטיביים שלנו.

  הקורס מתקיים מדי שנה החל משנת 2019, תחילה פנים אל פנים ובשנתיים האחרונות ב-ZOOM.

  הקורס מיועד לצוותים הרפואיים בשירות הוספיס הבית שלנו וכן לרופאים, אחים, עובדים סוציאליים המעוניינים להעשיר את הידע שלהם בתחום הטיפול הפליאטיבי.

  לאורך השנים אנו מעדכנים ומרחיבים את תכני הקורס, לכן גם אנשי מקצוע שכבר השתתפו בקורס לפני מספר שנים יכולים למצוא עניין בחלק מההרצאות של הקורסים הבאים.

  מעוניין/ת שניצור אתך קשר לגבי הקורס הבא שלנו?
  מלא/י פרטים ונשמח לעמוד אתך בקשר בסמוך למועד פתיחת הקורס.

  מעוניין/ת שניצור אתך קשר לגבי המחזור ה-5 של הקורס הפליאטיבי שלנו? מלא/י פרטים ונשמח להיות בקשר סמוך למועד פתיחת הקורס.

   קבלת פרטים על הקורס הקרוב

   מסכים/ה לתנאיהתקנוןמאשר/ת הרשמה לדיוור

   לראשונה בארץ: בית ספר לאשפוז בית אקוטי

   עם ניסיון מצטבר של יותר מ-100,000 ימי אשפוז בית, בשנת 2023 יצאנו לראשונה בארץ בתוכנית הכשרה ייחודית – “בית ספר לאשפוז בית אקוטי”. ההשתתפות בהכשרה היא חובה לכל הצוותים הרפואיים המעניקים שירות של אשפוז בית אקוטי בחברתנו. מטרתה היא לאפשר לצוותים להעניק שירות מקצועי, איכותי ובטיחותי במסגרת של אשפוז בית אקוטי המהווה חלופה מלאה לאשפוז במחלקה פנימית בבית חולים.

   ההכשרה כוללת:

   • ריענון מקצועי
   • ניתוח מקרים
   • למידה וסיוע בתהליך קבלת ההחלטות הקליניות

   במסגרת בית הספר מועברות הרצאות בתחומים קליניים מגוונים המאפיינים את אוכלוסיית המאושפזים, כגון: צלוליטיס, דלקות ריאה, אי ספיקת לב, מחלות ריאה כרוניות, התייבשות ועוד. ההרצאות מועברות ע”י מיטב הרופאים/ות המומחים/ות. כל הרצאה מתחילה בתיאור וניתוח מעמיק של מקרה מהשטח וממשיכה לחלק תיאורטי. בנוסף, כוללת ההכשרה הרצאות בנושאי שירות וחווית מטופל, בטיחות, ניהול סיכונים, רפואה דיגיטאלית ועוד.

    

   קורס ACLS והדרכות לעובדים חדשים

   קורס ACLS בהחייאה לבבית מתקדמת הוא הכשרת חובה עבור כל אנשי הצוותים הרפואיים של שרן רפואה עד הבית. הקורס מועבר פעמיים ברבעון במשרדי החברה ובסיומו מקבלים העובדים תעודה בתו תקן אמריקאי.

   בנוסף, מקבלים העובדים החדשים שנקלטים למערך הרפואה הביתית שלנו הכשרות במגוון נושאים, ביניהם כאב, קוצר נשימה, בחילות והקאות, יציאות ועוד.

   קורס למתמחים בפסיכיאטריה

   במסגרת מאמצינו לסייע למתמחים בפסיכיאטריה לעבור את בחינת שלב ב’, יזמנו בשנת 2022 קורס “שאלת קונספט” בן 4 מפגשים שבועיים. הקורס נועד להכין את המתמחים לקראת הבחינה באמצעות הדרכה ותרגול של השאלות המורכבות שהיא כוללת.

   ד”ר מיכאל בז’מין, המנהל הרפואי של שירות אשפוז הבית הפסיכיאטרי בשרן, יזם וניהל את הקורס והעביר את התכנים המקצועיים לצד ד”ר ג’ק חג’ז, פסיכיאטר מומחה מנוסה ומרצה מצטיין.

   בשל העובדה שהקורס מתקיים במתכונת של בחינה בעל-פה בפני ועדת בוחנים נהנו המשתתפים בסיום הקורס גם מהרצאתה של סמנכ”לית שיווק ופיתוח עיסקי בשרן, אורלי אברהם, תחת הכותרת “מי מפחד מפחד קהל” אשר נועדה לתת להם טיפים לעמידה ולהצגה נכונה מול ועדת הבוחנים.

   בקורס השתתפו כ-30 מתמחים לפסיכיאטריה.

        Webmanager

   תפריט נגישות