למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

שיקום בית

אחד השלבים החיוניים ביותר בתהליך החלמה וריפוי ממושכים, הוא השיקום. מטרתו היא לסייע לאדם לפעול בצורה עצמאית, ולהקטין את התלות שלו בזולת לקראת חזרה לשגרה פעילה ובריאה. שיקום בית הינו אפשרות נוספת הניתנת לחולה, וניתן לומר שמדובר אף באפשרות מומלצת הרבה יותר. חשבו על כך, הרי לא קיים מקום טוב יותר להחלים בו מאשר הסביבה הפרטית שלכם?

 

שיקום בית

שיקום בית יוכל לעשות את כל ההבדל!

זכרו כי שיקום הוא אינו מותרות, אלא חובה. ויותר מכך, שיקום בית יכול להיות אפילו יעיל יותר משיקום רגיל; החזרה לעצמאות ושיקום מלא יהיו אפקטיביים יותר כשהאדם יימצא בסביבה מוכרת ותומכת. בבית החולים או במכון השיקומי לא תמיד יש לצוות זמן להעניק לאדם את מלא תשומת הלב לה הוא זקוק, ועל כן ביצוע התהליך בבית, יוכל להעניק לו הרבה יותר.

אנשי המקצוע המומחים של חברת שר"ן – שירות רפואי נייד עומדים לרשות כל אלו הזקוקים להם:

  • להענקת מסגרת שיקומית אינטנסיבית ללא צורך באשפוז ויציאה מהבית. כך זוכה המטופל לטיפול מקצועי מצוות מיומן, תחת קורת גג אחת, 24 שעות ביממה – בדיוק כאילו היה מאושפז!
  • השיקום הביתי ימנע הידרדרות תפקודית שעלולה להיגרם כתוצאה מאשפוז בסביבה שהינה פחות סימפטית מהבית הפרטי של המטופל.
  • ביתו הפרטי של המטופל הינו סביבה איכותית הנקייה מזיהומים וחיידקים המצויים בבתי החולים.

 

תוכנית טיפול מותאמת אישית לכל מטופל

שר"ן מקבוצת מדטריקס, הינה מובילה ומפתחת שירותי רפואה בבית, הוספיס וטלרפואה בישראל. אנו נעשה את המיטב על מנת להחזיר את מטופלינו לעצמאות תפקודית ושגרה איכותית; בעזרת תוכנית טיפול המותאמת אישית למצב הרפואי הייחודי של האדם, וצוות רפואי מיומן, נלווה אתכם ואת בני משפחותיכם בחזרה בטוחה לשגרה עצמאית.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור