למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

רופא פרטי עד הבית – הדרך הקלה והנוחה!

תופעה המוכרת לכולנו היא התורים הארוכים בקופות החולים, המתארכים אפילו יותר בתקופת החורף. החולים שוהים זמן רב יותר בתור לרופא, וכך הם חשופים יותר לזיהומים עקב חשיפה לחיידקים ותחלואות העלולים להחמיר את מצבם. למה להסתכן בהחמרת המצב, כשאפשר להזמין רופא פרטי עד בית ולחסוך לעצמכם את הטרחה, ההמתנה, והסכנה שבהידבקות  בזיהומים?

 

אין ספק שההגעה לקופת החולים (או למיון במידת הצורך) הינה עול. הרי גם אתם יודעים כמה היציאה מהבית הופכת למטלה מעייפת כשאתם חשים ברע. ומה לגבי ההמתנה האינסופית לתורכם בקופת החולים, ועל ההידבקות בחיידקים נוספים אפילו לא נרחיב! כך, רופא פרטי עד הבית הוא הפתרון הטוב ביותר שתוכלו להעלות על דעתכם, והביקור עצמו יכלול קשת של שירותים רפואיים – ממש כמו בקופת החולים:

  • בדיקות גופניות מקיפות וביצוע אבחנה רפואית מקצועית.
  • בדיקת מדדים כגון רמות הסוכר, לחץ הדם, אק"ג ובדיקות נדרשות נוספות.
  • במקרים בהם הרופא יגיע אליכם בזמן בו בתי המרקחת סגורים (בערב, בימי שבת או חגים), יוכל לספק לכם תרופות להקלת התסמינים עד לפתיחת בתי המרקחת, וכמובן מרשם במידת הצורך לתרופות רלוונטיות.
  • בנוסף לאלו, תינתן למטופל הפניה להמשך טיפול במידת הצורך – אצל רופא משפחה, רופא מקצועי ואף במיון. כמובן שבמידה והתבצעה בדיקה ספציפית, יוכל המטופל לקבל את תוצאותיה בתיק הרפואי שלו.

 

לא מתפשרים על הבריאות!

לצד האפשרות להזמין רופא או אחות אליכם הביתה, ניתן לקבל ייעוץ והכוונה רפואיים בזמן אמת באמצעות אפליקציית MyDoctor – בסמארטפון או במחשב. ניתן לנהל שיחת ווידאו באיכות תמונה גבוהה במיוחד, או שיחת טלפון עם מומחה מקצועי בהתאם לצרכיכם. "שרן – רפואה עד הבית " מובילה שירותי רפואה מקצועית מתקדמת, לעתיד רפואי יעיל, נוח ובריא יותר.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור