למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

היתרונות בפגישה עם רופא ילדים און ליין

רופא ילדים און ליין

אחד הפחדים הכי גדולים שלנו כהורים, הוא חוסר השליטה שלנו על מה שקורה לילדינו כשהם לא לידנו. כשהם יוצאים לגן או לבית הספר – לא משנה כמה נלביש אותם היטב, הם עלולים לחזור כשהם חולים מכיוון שנדבקו מילד אחד. רופא ילדים און ליין הזמין בכל שעות היום, יחסוך לכם  את היציאה מהבית העלולה להוביל להחמרת הסימפטומים, ולהעניק לכם ייעוץ רפואי מקצועי בזמן אמת.

 

  • התייעצות עם רופא ילדים און ליין היא קודם כל נוחה מאוד. הוצאת הילד מהבית כשהוא אינו חשב בטוב ובמצב רגיש עלולה רק להחמיר את מצבו אף יותר. כל שעליכם לעשות זה לפתוח את אפליקציית MyDoctor, להתייעץ  בזמן אמת עם רופא ילדים מומחה
  • חשוב שתדעו, כי השירות שתקבלו זהה ברמתו לשירות שהייתם מקבלים לו הייתם בוחרים לקחת את הילד למרפאה . האפליקציה מאפשרת התייעצות עם רופא בשיחת טלפון או ווידאו באיכות גבוהה במיוחד, קבלת אבחון מקצועי וייעוץ, הנפקת מרשם אלקטרוני לתרופות, אישורי מחלה ואף הפנייה להמשך טיפול או למיון במידת הצורך.
  • בתום הפגישה, יישלח אליכם לתיבת המייל האישי סיכום הייעוץ, יחד עם המסמכים הרלוונטיים; אישור המחלה, הפניות ושאר מסמכים כשהם כמובן חתומים על ידי הרופא.

 

לילדים שלכם מגיע הטוב ביותר!

הילד שוב הצטנן ? חזר עם כאב גרון מהגן ? אין צורך לאבד את הראש! אפליקציית MyDoctor של שרן רפואה עד הבית  היא הפתרון הקל, הפשוט והיעיל ביותר. בואו לגלות עולם חדש של רפואה בטכנולוגיה מתקדמת, עם שורת הרופאים המומחים והמקצועיים שלנו שישמחו לעמוד לרשותכם לכל דבר ועניין, ובכל זמן בו תמצאו עצמכם זקוקים להם.

 האפליקציה זמינה להורדה

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור