למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

רופא און ליין

מי מאיתנו לא מכיר את העול המורגש כשאנו חשים ברע, וכעת עלינו לצאת מהפיג'מה שלנו ולצאת מהבית על מנת לראות רופא. כעת, כבר אין בכך צורך! רופא און ליין יוכל לייעץ לכם בכל מצב, בכל יום ובכל שעה, ואף בכל מקום בעולם. אפליקציית MyDoctor שפותחה כתוצאה משיתוף פעולה בין חברת מדטריקס לחברת פרטנר, הינה אפליקציה המאפשרת קיום שיחות וידאו באיכות גבוהה מהרגיל, עם רופא מומחה בזמן אמת.

רופא און ליין זמין בכל שעה!

הרפואה והטכנולוגיה תמיד עלו בקנה אחד. התוצאה? שיפור חד באיכות החיים של הציבור. כעת, ניתן להיפגש עם רופא און ליין ולקבל חוות דעת מקצועית גם מבלי לצאת מהבית.

  • נוחות – תוכלו לקבל את כל השירותים הרפואיים גם מבלי לצאת מהבית! כך לא תצטרכו להתאמץ יתר על המידה, ולהסב לעצמכם יותר נזק מאשר לסייע לעצמכם להרגיש טוב יותר.
  • בדיוק כמו בקופת החולים – האבחון המקצועי, הייעוץ הרפואי, הנפקת מרשם אלקטרוני לתרופות והפניה למיון או המשך טיפול ואפילו מתן אישורי מחלה – את כל אלו יוכל הרופא שלכם לבצע רק בזכות האפליקציה שלנו! כל אלו ועוד, ממש כאילו הלכתם פיזית לקופת החולים, מבלי לצאת מפתח הבית.
  • יעילות – כמו כן, בתום הייעוץ תקבלו היישר לתיבת המייל שלכם, כמובן באופן מאובטח ועם סיסמא אישית את סיכום הייעוץ, אישור המחלה, הפניות ומסמכים רשמיים נוספים חתומים על ידי הרופא.

מובילים את תחום הרפואה הטכנולוגית בישראל

מדטריקס הינה חלוצה בתחום הרפואה הטכנולוגית בארץ, ומובילה את שירותי הטלרפואה (רפואה מרחוק) בישראל. השירות מפגיש בין מטופלים לרופאים מומחים המתאימים להם, שיעניקו להם ייעוץ הכוונה בזמן אמת, בכל יום ובכל שעה. צרו קשר בהקדם ובואו לגלות עולם חדש של נוחות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור