למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

מעבדה עד הבית – בדיקה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר

לעיתים אנו נדרשים לבצע דגימות מעבדה על מנת לגלות את המקור למחלה ממנה אנו סובלים ואפילו רק כבדיקה שגרתית אותה כל אחד נדרש לבצע. העניין הוא שלא תמיד יש באפשרותנו להגיע למרפאה, או שפשוט אין לנו חשק לצאת מהבית. מעבדה עד הבית הינה פתרון נהדר המאפשר לכם לבצע את הבדיקה אצלכם בבית, בעבודה, ובכל מקום אחר שיהיה לכם נוח!

 

שירות מעבדה עד הבית של " שרן רפואה עד הבית" ניתן בפריסה ארצית על ידי אח או אחות המגיעים עד לבית המטופל או לכל נקודה אחרת בה ירגיש המטופל בנוח לבצע את הבדיקה. השירות יינתן למבוטחי מושלם ןפלטינום של קופת חולים כללית בהשתתפות עצמית  והוא מתאים למטופלים שאינם יכולים להגיע לקופה; קשישים, כאלו המרותקים לביתם או למיטתם, , אנשים עובדים  ועוד:

  • כל הבדיקות מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון במגוון תחומים מעולם הרפואה.
  • לאחר שעובדה הדגימה במעבדה, תוצאותיה יהיו זמינות בכל האפיקים האפשריים, בדומה לבדיקות הנלקחות במרפאה עצמה. המטופל יוכל לצפות בתוצאות בתיק האישי שלו באינטרנט, במרפאת האם שלו או אצל הרופא המטפל.

 

עם המומחים של "שרן רפואה עד הבית " אתם בידיים טובות

"שרן – רפואה עד הבית " הינה חלוצה בתחום הרפואה בארץ, ומציעה קשת רחבה של שירותי רפואה מקצועיים ואמינים עד הבית. אנו רואים בעבודתנו שליחות, ועוסקים ללא הרף בשדרוג וחידוש הטכנולוגיה המתקדמת עמה אנו עובדים. בין היתר פיתחנו את תחום הטלרפואה בארץ, המאפשר לרופא מומחה להעניק למטופלים חוות דעת מקצועית גם מבלי להגיע אליהם הביתה. כשהכל כל כך נגיש, פשוט ומקצועי – אין ספק שאנו הכתובת הטובה ביותר עבור אלו הזקוקים לשירותינו.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור