למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

מה כולל ביקור של רופא עד הבית ?

אחד הדברים הכי מעיקים כשאנו חולים, הוא העובדה שנוסף על כך שבכל מקרה אנו כבר חשים ברע, כעת עלינו לצאת מהמיטה ומפתח הבית ולנסוע לרופא. כעת, ניתן להזמין רופא עד הבית ואפילו לעבודה או לבית המלון במידה ואינכם נמצאים בעירכם, ולפתע אינכם מרגישים טוב. כל שעליכם לעשות זה רק להתקשר לשר" – רפואה עד הבית–ותוך זמן קצר, תרגישו יותר טוב!

מעתה  כשאתם חשים ברע, כבר אין צורך לטרטר את כל הסובבים אתכם, וכמובן גם לא את עצמכם. אין צורך להתאמץ ולצאת מהבית, להגיע למרפאה ולחכות בתור. רופא עד הבית יגיע עד אליכם לא משנה היכן אתם נמצאים ! שרן רפואה עד הבית הינו שירות רפואי נייד הטוב בישראל, המאפשר למטופלים לקבל אבחון וטיפול ברמה גבוהה ובמהירות, גם מבלי לצאת מהבית. במהלך הביקור, יבצע הרופא מספר פעולות מקצועיות:

  • בדיקת המטופל כולל לחץ דם, אק"ג ובדיקות נוספות.
  • מסירת אבחנה רפואית בתום הטיפול.
  • מתן המלצות ותרופות ראשוניות המספיקות ל-24 שעות, ואם הטיפול ניתן בלילה – עד שבתי המרקחת ייפתחו.
  • מתן מרשמים לתרופות.
  • במידת הצורך תינתן הפנייה להמשך טיפול אצל רופא המשפחה, רופא מומחה ואף הפנייה לחדר המיון .

 

כבר מרגישים טוב יותר !

שרן רפואה עד הבית , פועלת להפחתת מספר ההפניות למיון ואשפוזים מיותרים בבתי חולים, ומעניקה את הטיפול למטופליו בסביבה הטבעית להם ביותר – ביתם הפרטי. הטיפול הרפואי ניתן ברמה גבוהה ומקצועית, ממש כאילו המטופל הגיע לקופת החולים או בית החולים בעצמו. היושרה, הכבוד, ושיתוף פעולה חרוטים על דגלנו, ואין דבר שחשוב לנו יותר מאשר האמון של לקוחותינו  בנו. בפעם הבאה שאתם חשים ברע, רק צרו עמנו קשר. תוך זמן קצר אנו נגיע עד אליכם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור