למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

ליווי רפואי

כשאדם סובל ממצוקה רפואית או חולה במחלה כלשהי, אי הוודאות מורגשת יותר מתמיד. הפרוצדורות הרפואיות , הביורוקרטיות, והתהליכים האחרים נראים אינסופיים ומסורבלים למדי. ליווי רפואי מקצועי יכול לסייע ולהקל על  אי הוודאות, ולהעניק למטופל את הכלים על מנת לשפר את יכולת ההתמודדות וההחלמה.

 

ליווי רפואי מקצועי

שירות ליווי רפואי ברמה הגבוהה ביותר, מטרתו לנהל עבור את המטופל את כל התהליכים האדמיניסטרטיביים והביורוקרטיים שהנם חלק בלתי נפרד מכל הליך טיפולי, כך שהמטופל יוכל להתמקד בהחלמה, ופחות בניירת:

  • תיאום תורים לייעוץ, הדמיה ולהליכים נוספים.
  • קיצור זמני המתנה ואף הגעת המומחים לבית המטופל.
  • שקיפות מלאה לגבי מצבו של המטופל לאורך כל התהליך, וכן בתהליך קבלת ההחלטות.
  • זמינות מלאה של יועצים, רופאים מומחים ואחיות עבור המטופל דרך אפיקים רבים כגון אפליקציה למכשיר הנייד ולמחשב – MyDoctor המאפשרת שיחות טלפון או ווידאו בחדות תמונה גבוהה מהרגיל, על מנת לאפשר לבעל המקצוע להעניק חוות דעת מדויקת ומקצועית ככל האפשר. בנוסף מאפשרת האפליקציה זימון מומחים לבית המטופל בעת הצורך.
  • כל אלו ועוד, יבטיחו שהמטופלים ייהנו מיחס אישי ומקצועי בכל עת, ליווי של אנשי צוות מומחים ובעלי ניסיון, שיוודאו כי תהליך הטיפול מתבצע בצורה המיטבית והנוחה ביותר למטופלים.

 

אתכם עד להחלמה

אנו "בשרן – רפואה עד הבית" רואים בעבודתנו שליחות, ומעמידים לרשות המטופלים הפונים אלינו קשת רחבה של כלים מקצועיים ויעילים על מנת להתוות את הדרך להחלמה. אנו יודעים שלפעמים ההליך הביורוקרטי עלול להיות מייאש ואף מבלבל, ושהדבר עלול להפריע למטופלים שלנו להתמקד בדבר החשוב ביותר – חזרה לשגרה מלאה, תקינה והכי חשוב – בריאה. צרו עמנו קשר עוד היום ובואו להצטרף לשורת הלקוחות שכבר יודעים שיש מי שהבריאות שלהם חשובה לו באמת.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור