למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

טיפול בפצעים קשים

פצעים הינם הפרעה ברצף של העור שלנו. בדרך כלל, הגוף יצליח לרפא ולאחות אותם באופן תקין, אך ישנם מקרים בהם הגוף אינו מצליח לרפא פצעים מסוימים, או שההחלמה מתארכת מדי. הריפוי הטבעי של הפצעים קשור באופן ישיר לבריאותו של האדם ומצבה של מערכת החיסון שלו. טיפול בפצעים קשים שכאלו מטרתו להקל על סבלו של האדם, ולסייע להחלמה תקינה ככל האפשר.

 

כשמדברים על טיפול בפצעים הכוונה היא לרוב לפצעים כרוניים וקשים, אשר החלמתם אינה תקינה. קיימים מספר סוגים של פצעים כאלו:

  • פצעי לחץ – נגרמים בדרך כלל מלחץ מתמשך על העור שלנו, בין משטח נוקשה כלשהו והעצמות מתחתיו. כך, נוצרת הפרעה באספקת המקום לנקודה הספציפית. כך לדוגמא אדם המשותק בפלג הגוף התחתון ויושב על כיסא גלגלים זמן ממושך, יתמודד עם פצעים הנוצרים תחת קצות העצמות באגן הירכיים.
  • פצעים הנגרמים ממקור סכרתי – בדרך כלל ייווצרו בקצות אצבעות וכפות הרגליים. מדובר בפצעים קטנים עם זיהום סביבם, המחייבים לעיתים טיפול אנטיביוטי יחד עם טיפול מקומי. הסכנה בפצעים אלו, היא שאם לא יטופלו בזמן, עלול הסוכרתי להגיע למצב של קטיעה בעקבות טיפול לקוי או שאינו בזמן.
  • פצעים הנגמרים עקב בעיה בכלי הדם – חסימת עורקים או הצרתם, אי ספיקה וורידים, ואף אי ספיקת דרכי הלימפה. בדרך כלל הפצעים יופיעו ברגליים שכן אספקת הדם באזור זה יעילה פחות מאשר בגפיים העליונות. 

 

אז מה עושים?

מתקשרים לשרן רפואה עד הבית וצוות רפואי מקצועי ומומחה בטיפול בפצעים קשיי ריפוי יגיע לטפל בכם בביתכם .

לחלופין באמצעות  אפליקציית MyDoctor ניתן  לקבל ייעוץ בזמן אמת עם רופא מומחה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור