למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

טיפול בכאב

כאבים כרוניים הינם תופעה ממנה סובל נתח נרחב מהאוכלוסייה הבוגרת. כאב כרוני הינו כאב הנמשך מעל שלושה חודשים באופן תמידי, ולרוב מדובר בכאבים שהרפואה לא מצליחה לפתור, והסיבה להם לא תמיד ברורה. טיפול בכאב כרוני הוא חובה עבור אלו הסובלים ממנו, מכיוון שבסופו של דבר מדובר במקור לסבל מתמשך, הפוגע בתפקוד על בסיס יום יומי, ובעקבות זאת גם באיכות החיים.

טיפול בכאב כרוני

כיצד מתבצע טיפול בכאב כרוני?

לפני שניגשים לתהליך טיפול בכאב הכרוני, יש קודם כל לנסות ולאתר את מקור הכאב. לאחר שהתמונה ברורה ומקור הכאב נמצא, כעת יש לסלול את הדרך הנכונה להקלת הכאב והסבל של המטופל. כיצד התהליך מתבצע?

  • שיתוף פעולה – על המטופל להיות מוכן לשתף פעולה עם המטפל ושיטת הטיפול שלו. לאחר שיקבל הסבר מקיף עליה, ייקח על עצמו את האחריות – לצד הטיפול התרופתי, לבצע משימות שונות שמטרתן להקל על הכאב.

 

  • קשר רציף עם המטופל – המומחים של שרן רפואה עד הבית ישמרו על קשר יום יומי עם המטופל, על מנת לוודא התקדמות חיובית של הטיפול ולייעל את תהליך קבלת ההחלטות במידה ויש צורך בשינויים או תוספות לתכנית בהתאם למצבו הנוכחי של המטופל.

 

מנצחים את הכאבים עם המומחים של שרן רפואה עד הבית !

איך בעצם זה מתבצע? ובכן, אנו בשרן, השקנו את אפליקציית MyDoctor המאפשרת ללקוחות ליצור קשר עם רופאים מקצועיים בכל התחומים בעזרת שיחות ווידאו או שיחות טלפון – על פי בחירתם. בנוסף לכך, ניתן להזמין רופאים, אחיות ושירותי מעבדה עד הבית ולקבל את הייעוץ והטיפול מבלי להתאמץ כלל! במקום בו הטכנולוגיה והרפואה נפגשות, תוכלו להיות בטוחים כי אתם ובני משפחתכם נמצאים בידיים הטובות, המקצועיות והאמינות ביותר.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור