למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

הזמנת רופא הביתה

הזמנת רופא הביתה תידרש כשאנו או אחד מבני משפחתנו חשים ברע, ואין באפשרותנו (או בכוחנו) לצאת מהבית ולהגיע פיזית לרופא שלנו. יתרון נוסף שיש לשירות, הוא שהרופא יוכל להגיע לא רק אליכם הביתה, אלא גם לעבודה למשל במקרה וקמתם על צד גיבור העל שלכם והחלטתם ללכת לעבודה במצבכם. טלפון אחד ותוך זמן קצר רופא מקצועי יגיע עד אליכם ויעניק לכם טיפול מסור ואמין.

 

הזמנת רופא הביתה – אפשרות שלא חשבתם עליה

אין דבר מעיק יותר מלאסוף את עצמכם כשאתם סובלים מחום, גרון כואב ועייפות אינסופית, להתלבש ולצאת לנהוג עד למרפאה, ואז עוד להמתין בתור עד שתיכנסו לרופא שלכם. אם עד כה לא חשבתם על כך, כדאי לדעת כי הזמנת רופא הביתה הינה אפשרות קיימת ואף מקובלת! לא תאמינו, אך הטיפול שתקבלו אצלכם בבית יהיה שווה ערך לטיפול שהייתם מקבלים לו הייתם מחליטים כן לצאת מהבית;

  • הרופא יבצע אבחון ראשוני הכולל בדיקת נשימה, לחץ דם, ובדיקות ראשוניות נוספות.
  • כמובן שיעניק למטופל גם מרשמים לתרופות, וכן תרופות ראשוניות שיספיקו ל-24 שעות, או לפחות עד שעת הפתיחה של בתי המרקחת.
  • בהתבסס על האבחנה שלו ומצב המטופל, יעניק הרופא למטופל הפנייה להמשך טיפול אצל הרופא הרלוונטי למצבו הרפואי, ואף הפנייה לחדר מיון.
  • בתום הטיפול תימסר למטופל אבחנה רפואית מקצועית.

 

מביאים את המרפאה אליכם הביתה!

אנו בשר"ן מקבוצת מדטריקס דוגלים בהפחתת הפניות לחדרי המיון ובתי החולים, ומציעים שירות טיפולים נייד לבתי לקוחותינו. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ואמינים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטיפול הרפואי הטוב ביותר. בפעם הבאה שקופץ לכם החום, פשוט צרו עמנו קשר – זה עד כדי כך פשוט!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור