למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם




מאשר הרשמה לדיוור

>

דוקטור און ליין

לפני שנסביר לכם על היתרונות הרבים בפנייה אל דוקטור און ליין כדאי ראשית להגדיר את משמעות המילה 'טלרפואה', שהינה חלק בלתי נפרד מהמושג הנ"ל. מדובר בהעברת מידע רפואי בין חולים ורופאים, דרך תקשורת אלקטרונית מרחוק. כלומר, בדיקת המטופל על ידי הרופא מבלי להיפגש פיזית פנים אל פנים במרפאה עצמה או בבית המטופל.

 

דוקטור און ליין – מה זה אומר?

בעצם, מדובר באפשרות לקבל ייעוץ מרופא מוסמך באמצעות שיחת ווידאו (במחשב או בסמארטפון). דוקטור און ליין הינו רופא מקצועי לכל דבר, שיעניק לכם את הייעוץ וחוות הדעת המקצועית ביותר, והיתרון? אין צורך לצאת מהבית! אין פלא שבשנים האחרונות השתלבה הטלרפואה בצורה טובה כל כך בקרב האוכלוסייה, שהרי היא עונה על מספר צרכים:

  • לחסוך זמן – ההגעה למרפאה, ההמתנה בתור, הפלוני ששכח שהגיע תורו ונכנס באיחור; כל אלו מהווים בזבוז זמן. אתם בכל מקרה חשים ברע, למה לכם להכניס את עצמכם לסיטואציה לא נעימה שכזו, כשאתם יכולים ליצור קשר עם הרופא מהספה הנוחה בבית?
  • עזרה ראשונה – מתן אבחנה וטיפול ראשוני על ידי רופא מומחה בתחומים ספציפיים, ייעוץ מקצועי ואף מתן הפניות ורישומים לתרופות במידת הצורך.
  • שיפור איכות החיים – כמה פעמים יצא לכם להגיע לחדר המיון ולהתחרט על כך, כשגיליתם שאין בכך צורך? כיום כבר ידוע שחדרי המיון מלאים בחיידקים שאינם נמצאים אצלכם בבית. כעת ניתן לקבל את הייעוץ וההמלצות הטובות לכם ביותר מבלי לצאת מהבית ולסכן את עצמכם.

 

כשרפואה וטכנולוגיה נפגשות

הטכנולוגיה והרפואה התקדמו יחד שלב שלב, ולאורך השנים הפכו לקשורות זו בזו בקשרים חזקים ובלתי ניתנים להפרדה. אלו, מביאים לעלייה באיכות החיים. שר"ן מקבוצת מדטריקס הינה פורצת דרך בתחום הטלרפואה, מעמידה לרשות לקוחותיה קשת רחבה של שירותים רפואיים מתקדמים ומקצועיים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ




מאשר הרשמה לדיוור