למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

ביקור רופא בבית

שוב הילד חזר מהגן עם חום ? אתם שוב חולים ? הדבר האחרון שאתם ודאי רוצים זה לצאת מהמיטה, ומהבית בכלל ולנסוע למרפאה הקרובה. על מנת לקבל טיפול רפואי מקצועי, אין יותר צורך לצאת מהבית! ביקור רופא בבית הוא בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לקבל את חוות הדעת הרפואית, התרופות והטיפול שלכם, מבלי להתאמץ כלל.

 

כל היתרונות של ביקור רופא בבית

  • ביקור רופא בבית הוא בראש וראשונה פשוט נוח. רק תארו לכם את עצמכם לוקחים את הילד למרפאה כשהחום שלו עלה, ואת עצמכם מנסים לנהוג במידה ואתם אלו  המרגישים לא טוב. הרופא יגיע עד אליכם ויעניק לכם חוות דעת, ואף מרשמים לתרופות או הפניות למיון במידת הצורך.
  • הרופא שיגיע אליכם הביתה הינו מקצועי ובעל ניסיון בדיוק כמו הרופא שמחכה לכם במרפאה. ההבדל היחיד הוא שהפגישה מתרחשת אצלכם בבית !
  • ממש כמו אצל הרופא במרפאה, גם בתום הפגישה עם הרופא שהגיע אליכם הביתה, תקבלו מסמכים חשובים חתומים על ידי הרופא; סיכום פגישה, מרשמים לתרופות, הפניות, ושאר המסמכים הרלוונטיים אליכם.

 

אל תתפשרו על הבריאות שלכם!

כשמדובר בבריאות, הרי ברור שפשרה היא לא אופציה. "שרן רפואה עד הבית" מנוהלת על ידי מומחים בתחום הרפואה והטלרפואה, השירותים שלנו משלבים טכנולוגיות חדישות והצוות שלנו מורכב מאנשי רפואה מקצועיים  ובעלי ניסיון. אנו רואים באמינות והמקצועיות ערכים עליונים, ומשום כך מתחייבים להעניק ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר ובשקיפות מלאה. 

יחד עם ביקורי הרופאים והאחיות אצלכם בבית, תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה בזמן אמת דרך מכשיר הסמארטפון שלכם או דרך המחשב, בשיחות ווידאו עם הרופאים שלנו. אינסוף של אפשרויות עומדות בפניכם – ולכם נותר רק לבחור בנו לקבלת שירות רפואי מקצועי.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור