למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר הרשמה לדיוור

>

אשפוז בית מקצועי

החיים עלולים להיות בלתי צפויים לפעמים ולא תמיד לטובה. אשפוז בית הינו תקופה אותה יעברו אלו שמצאו עצמם מאבדים את עצמאותם מסיבות אלו ואחרות. כמובן שבמקרים מסוימים יתכן ותקופת ההחלמה וההתאקלמות תימשך מספר ימים ותתרחש בבית החולים, אך בדרך כלל לאחר מכן יועברו המטופלים לאשפוז בביתם שלהם, שם יעברו שיקום ופיזיותרפיה, ואף יקבלו עזרה בפעולות יומיומיות במקרה הצורך. בדרך כלל מדובר בפגיעות אורטופדיות או נוירולוגיות הנגרמות כתוצאה ממחלה, פגיעה פיזית או תאונה.

 

אין כמו סביבה תומכת ומוכרת כדי לסייע לאדם המאושפז לחזור לתפקוד מלא. וכמובן שכשמדברים על סביבה תומכת ומוכרת – מתכוונים לבית. אשפוז בית יועיל הרבה יותר למאושפז, כאשר יימצא במקום בו הוא מרגיש הכי בטוח בעולם. כיום, ניתנת למטופלים האפשרות להתאשפז בביתם שלהם, כאשר צוותים רפואיים מקצועיים יגיעו עד אליהם. שרן רפואה עד הבית  מציעים:

 

לא סתם אומרים שאין כמו הבית!

הצוותים המקצועיים של שרן רפואה עד הבית יגיעו עד אליכם הביתה או יהיו זמינים עבורכם להתייעצות באמצעות אפליקציית MyDoctor ,  24/7 ההתייעצות עם רופא מומחה מתבצעת באמצעות שיחת טלפון ווידאו כך שהמומחה יוכל לראות את הבעיה, במקרים בהם יש בכך צורך. כל הצוותים שלנו מורכבים מאנשי מקצוע בעלי ניסיון וותק בתחומם, ואנו מתחייבים לאחריות מלאה על כל טיפול רפואי לכל מטופלינו הנמצאים בביתם וזקוקים לעזרתנו. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל זמן, ולאפשר לנו להחזיר אתכם לשגרה תקינה ובריאה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ
מאשר הרשמה לדיוור