התקשרו: 1-700-508-586

למידע נוסף והתייעצות

השאירו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

  מסכים/ה לתנאיהתקנון

  מאשר/ת הרשמה לדיוור

  אודות

  זקוקים לרופא או טיפול רפואי עד הבית? חושבים על טיפול תומך או אשפוז ביתי?

  שרן רפואה עד הבית הוקמה בשנת 2004 על ידי ד”ר איב ביטון ואיילת ביטון ומספקת ליווי וטיפול רפואי מקצועי בסביבה הביתית.

  19 שנות ניסיון מיצבו את שרן כמובילה בישראל בתחום השירותים הרפואיים המתקדמים המעניקים למטופלים ובני משפחותיהם פתרונות רפואיים מקצועיים ונגישים בבית. 

  אם אתם זקוקים לשירותי רפואה עד הבית – רופא, אחות, טיפולים רפואיים ובדיקות מעבדה, אשפוז ביתי או ליווי חולה אונקולוגי – הגעתם אל המקום הנכון, הגעתם לשרן

  שרן רפואה עד הבית גאה בשירות שסיפקה במהלך השנים לאלפי מטופלים מרוצים ברחבי הארץ. אתם ובזכותם בנינו את המוניטין והניסיון של כ-1,000,000 ביקורי בית וכ-100,000 ימי אשפוז. מאז הקמת השירות ועד היום מקבלים החולים ובני משפחותיהם טיפול רפואי מקצועי מהשורה הראשונה, שירות אדיב ותמיכה אנושית בכל שעה של קושי ומשבר.

  שרן – יש לכם על מי לסמוך

  שרן רפואה עד הבית שהקים ד”ר איב ביטון ומנוהלת על ידי משפחתו, נוסדה במטרה לשנות את הגישה הטיפולית הרווחת בארץ, לפיה טיפול רפואי מוקפד מצריך אשפוז בבית החולים. 

  על פי הגישה של שרן, בכל מקרה יש לשאוף לאשפוז ביתי, כי עבור המטופל ומשפחתו הכי טוב בבית. כדי לממש חזון זה יש לדאוג למעטפת טיפולית כוללת עם אחריות מלאה של צוות רפואי תומך 24/7 שנותן מענה גם בשעות שהמרפאות סגורות – וזה המקום בו שרן נכנסת לתמונה.

  הגישה האנושית החדשנית של שרן רואה את המטופל כמי שעומד בלב העשייה הקלינית, ואת הטיפול הביתי כדרך הטובה ביותר להתמודד עם מחלות קשות ומצבים רפואיים מורכבים. 

  חזון החברה מבוסס על הערכים המשפחתיים שעומדים בלב העשייה שלנו: 

  • מחויבות – מתן כבוד למטופלים תוך מחויבות מקצועית לסטנדרטים הגבוהים ביותר
  • יושרה ואמינות – שקיפות וכנות מול המטופל ובני משפחתו בכל עת
  • נדיבות – הרצון לתת, לעזור ולסייע ככל האפשר
  • אכפתיות – רגישות והתחשבות במטופל ובני משפחתו
  • אמפתיה – הפניית הקשב אליכם – המטופלים והמשפחה – מתוך ראיית והבנת התהליכים שאתם עוברים בשעות הקשות שלכם.

  ערכים אלה הם המובילים אותנו בשעה שאנו מלווים אתכם יד ביד, לאורך כל הדרך.

  הצוות המקצועי שלנו מאגד אנשי מקצוע מיומנים, מומחים ומנוסים ביניהם – רופאים, אחיות, דיאטניות, עובדים סוציאליים ועוד – הפועלים כגוף אחד לטובת המטופל. 

  ייחודה של שרן טמון במיזוג שבין הטכנולוגיה והאדם; ההון האנושי היוצא מן הכלל, והמשאבים הטכנולוגיים המתקדמים. שילוב זה מניב שירות רפואי מקצועי עד הבית באמצעות מערך קליני רב-תחומי, ייעוץ מקוון ומוקדים ייעודיים הפועלים 24/7. 

  בכל פעם שאנו פוגשים במטופל חדש ומתחילים בתהליך ליווי רפואי, אנו דואגים להכיר אותו ואת בני המשפחה לעומק, כך שהתוכנית הטיפולית שנבנית מציבה אותו במרכז. 

  כל אחד מחברי הצוות המקצועי המלווה מטופל שלנו, רואה את עצמו בראש ובראשונה כמי שאמון על הקשבה, תמיכה וסיוע, ורק אחר כך כאיש מקצוע מנוסה. בבואנו להנגיש את שירותי הרפואה המקצועיים למטופל, אנו בונים מעטפת טיפול כוללת ומקיפה תוך התחשבות בחולה וראיית המטופל וצרכיו.

  שרן – טכנולוגיה עד הבית

  מתוך אותו חזון המנחה את החברה והרואה את ביתו של המטופל כמקום הטוב ביותר עבורו, פותח השירות פורץ הדרך – טלרפואה (Telemedicne) 

  טלרפואה הוא אחד השירותים הרפואיים המתקדמים בתחום הייעוץ הרפואי און ליין. שרן פיתחה והפעילה את השירות פורץ הדרך אשר יצר מהפך בתדמית השיווקית של שירותי בריאות כללית – “רופאי ילדים און ליין בלווי מומחי שניידר”. השירות נותן מענה איכותי לטיפול בילדים בשעות בהן המרפאות סגורות, מפחית פניות למיון ומונע אשפוזים מיותרים. 

  כיום, שירות הטלרפואה משמש את שרן כדי להקל על מטופליה ובני משפחתם ולהנגיש עבורם את הצוותים המקצועיים במגוון השירותים הרפואיים בבית. 

  נאמנה לדרכה להצטיין ולהוביל, שרן רפואה עד הבית היא מהמרכזיות והבולטות בארץ בתחום זה.

  טיפול פליאטיבי תומך על פי שרן

  הודות לניסיון הרב בפיתוח שירותים ייחודיים, הידע הרפואי הנרחב וההקפדה בבחירת הצוותים הרפואיים, שרן רפואה עד הבית היא מובילה בתחום הטיפול הפליאטיבי תומך בארץ. 

  בבסיס הטיפול הפליאטיבי התומך עומדים האדם בו אנו מטפלים, ומשפחתו. הגישה הפליאטיבית מכוונת להשגת ושימור איכות החיים הטובה ביותר האפשרית עבור המתמודדים עם מחלה כרונית וקשה ובני משפחתם. הטיפול הפליאטיבי מתמקד במניעה והקלת הסבל באמצעות איתור ומיגור של כאבים וסימפטומים נוספים – גופניים, פסיכוסוציאליים ורוחניים.

  כחברה משפחתית , אנו מאמינים בערכים של אנושיות, חמלה, קרבה, נתינה ונדיבות. ערכי בסיס אלה מובילים אותנו להענקת השירות והטיפול האיכותיים והאנושיים ביותר.

   

  האתר מקודם על ידי וובקלאב – קידום אתרים.

  השירותים שעושים את שרן:

  הוספיס בית

  אשפוז בית

  מעבדה עד הבית

  טיפול רופא ואחות

  טיפול בפצעים קשיי ריפוי

  תכניות תמיכה למטופלים ושירותים לעסקים

  הצוות שלנו

  ד''ר איב ביטון

  מייסד ומנהל רפואי

  איילת ביטון

  מייסדת ומשנה למנכ''ל

  איתמר ביטון

  מנכ"ל

  צוותים רפואיים מקצועיים

  רופאים, אחיות, עובדים סוציאליים – כולם מומחים בטיפול רפואי ומונעים על ידי תחושת שליחות.

  פריסה ארצית

  לא משנה היכן אתם גרים, שרן מגיעה אליכם עם רפואה עד הבית.

  זמינות 24/7

  שרן מפעילה מוקדים מאוישים סביב השעון למתן מענה בכל שאלה הקשורה לטיפול.

  תמיכה וליווי אישי

  אנשי הצוות שלנו מביאים עמם לא רק ניסיון רב שנים וידע עצום, אלא גם חום אנושי, קשב רב ואכפתיות גדולה – הכל כדי שבכל רגע ורגע, תרגישו שאתם באמת בבית.

  ניסיון רב שנים

  אלפי מטופלים ומשפחות שליווינו במהלך השנים הם שהפכו את שרן לחברה המנוסה והמובילה בארץ בתחום הטיפול הרפואי הביתי.

  טכנולוגייה מתקדמת

  פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים וציוד רפואי חדשני.

  שרן – אתם יכולים להרגיש בבית

  אנחנו בשרן פועלים בתחום הרפואה עד הבית מאז שנת 2004. המקצועיות, החזון והניסיון הרב שהצטברו עם השנים שחלפו מאז הופכים אותנו לחברה הבולטת והמובילה בתחום שירותי הרפואה עד הבית ורפואת און ליין בישראל.

  החזון שלנו הוא להעמיד אתכם – המטופל ובני המשפחה בלב הטיפול הרפואי ולהעניק לכם רפואה אישית, חומלת, תומכת וזמינה וזאת מתוך אמונה שלמה כי ” בשעת מחלה מורכבת אין כמו בבית” .

  זה נכון גם, ובעיקר, בשעת מחלה מורכבת או כאשר מדובר בסוף הדרך. שרן פיתחה ומפעילה לאורך שנים בהצלחה מוכחת את שירות אשפוז בית לטיפול פליאטיבי תומך כאלטרנטיבה לאשפוז בבית החולים.

       Webmanager

  תפריט נגישות